MM055C224KCZ2A
AVX CorporationAVX Corporation
MM055C224KCZ2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MM055C224KCZ2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.22UF 50V X7R 0805
Podatkovni listi: MM055C224KCZ2A.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MM055C224KCZ2A
Številka dela MM055C224KCZ2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.22UF 50V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 114790 pcs Podatkovni list MM055C224KCZ2A.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.029" (0.74mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Serija MM
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 478-10609-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.22µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 0.22µF