MR045A330JAA
AVX CorporationAVX Corporation
MR045A330JAA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MR045A330JAA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 33PF 50V NP0 RADIAL
Podatkovni listi: MR045A330JAA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MR045A330JAA
Številka dela MR045A330JAA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 33PF 50V NP0 RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 59132 pcs Podatkovni list MR045A330JAA.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.28mm) Serija Ceralam® MR
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Vodilni stil Straight
Razdalja med vodikom 0.100" (2.54mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.200" (5.08mm) Lastnosti -
natančen opis 33pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Zmogljivost 33pF