MR045C122MAA
AVX CorporationAVX Corporation
MR045C122MAA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MR045C122MAA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 1200PF 50V X7R RADIAL
Podatkovni listi: MR045C122MAA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MR045C122MAA
Številka dela MR045C122MAA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 1200PF 50V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 142717 pcs Podatkovni list MR045C122MAA.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.28mm) Serija Ceralam® MR
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Vodilni stil Straight
Razdalja med vodikom 0.100" (2.54mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.200" (5.08mm) Lastnosti -
natančen opis 1200pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial Zmogljivost 1200pF