MR051A331FAA
AVX CorporationAVX Corporation
MR051A331FAA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MR051A331FAA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 RAD
Podatkovni listi: MR051A331FAA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MR051A331FAA
Številka dela MR051A331FAA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 RAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 52408 pcs Podatkovni list MR051A331FAA.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.28mm) Serija Ceralam® MR
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Vodilni stil Formed Leads
Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.235" (5.97mm) Lastnosti -
natančen opis 330pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Zmogljivost 330pF