MR051C221MAAAP2
AVX CorporationAVX Corporation
MR051C221MAAAP2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MR051C221MAAAP2
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 220PF 100V X7R RADIAL
Podatkovni listi: MR051C221MAAAP2.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MR051C221MAAAP2
Številka dela MR051C221MAAAP2 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 220PF 100V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 308294 pcs Podatkovni list MR051C221MAAAP2.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.28mm) Serija Ceralam® MR
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Vodilni stil Formed Leads
Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.235" (5.97mm) Lastnosti -
natančen opis 220pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial Zmogljivost 220pF