MR052A150FHA
AVX CorporationAVX Corporation
MR052A150FHA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MR052A150FHA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 15PF 200V NP0 RADIAL
Podatkovni listi: MR052A150FHA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MR052A150FHA
Številka dela MR052A150FHA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 15PF 200V NP0 RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 35023 pcs Podatkovni list MR052A150FHA.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.28mm) Serija Ceralam® MR
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Vodilni stil Formed Leads
Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.235" (5.97mm) Lastnosti -
natančen opis 15pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Zmogljivost 15pF