MR065A153FSA
AVX CorporationAVX Corporation
MR065A153FSA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MR065A153FSA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.015UF 50V NP0 RADIAL
Podatkovni listi: MR065A153FSA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MR065A153FSA
Številka dela MR065A153FSA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.015UF 50V NP0 RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 24998 pcs Podatkovni list MR065A153FSA.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.290" L x 0.090" W (7.36mm x 2.28mm) Serija Military, MIL-PRF-20, Ceralam® MR06
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 1010-1269
1010-1269-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.300" (7.62mm)
Lastnosti - Stopnja napak S (0.001%)
natančen opis 0.015µF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Zmogljivost 0.015µF