MR065C105KAATR1
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MR065C105KAATR1
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 1UF 50V X7R RADIAL
Podatkovni listi: MR065C105KAATR1.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MR065C105KAATR1
Številka dela MR065C105KAATR1 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 1UF 50V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 77636 pcs Podatkovni list MR065C105KAATR1.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.290" L x 0.090" W (7.36mm x 2.28mm) Serija Ceralam® MR
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Vodilni stil Straight
Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.290" (7.36mm) Lastnosti -
natančen opis 1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial Zmogljivost 1µF