MR072C104KAA
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MR072C104KAA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.1UF 200V X7R RADIAL
Podatkovni listi: MR072C104KAA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MR072C104KAA
Številka dela MR072C104KAA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.1UF 200V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 6438 pcs Podatkovni list MR072C104KAA.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.490" L x 0.140" W (12.44mm x 3.55mm) Serija Ceralam® MR
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Vodilni stil Straight
Razdalja med vodikom 0.400" (10.16mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.490" (12.44mm) Lastnosti -
natančen opis 0.1µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R Radial Zmogljivost 0.1µF