MR075A103FAA
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MR075A103FAA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 10000PF 50V NP0 RADIAL
Podatkovni listi: MR075A103FAA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MR075A103FAA
Številka dela MR075A103FAA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 10000PF 50V NP0 RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 14280 pcs Podatkovni list MR075A103FAA.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.490" L x 0.140" W (12.44mm x 3.55mm) Serija Ceralam® MR
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Vodilni stil Straight
Razdalja med vodikom 0.400" (10.16mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.490" (12.44mm) Lastnosti -
natančen opis 10000pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Zmogljivost 10000pF