MR085C205KAA
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MR085C205KAA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 2UF 50V X7R RADIAL
Podatkovni listi: MR085C205KAA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MR085C205KAA
Številka dela MR085C205KAA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 2UF 50V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5181 pcs Podatkovni list MR085C205KAA.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.490" L x 0.240" W (12.44mm x 6.09mm) Serija Ceralam® MR
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Vodilni stil Straight
Razdalja med vodikom 0.400" (10.16mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.490" (12.44mm) Lastnosti -
natančen opis 2µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial Zmogljivost 2µF