NB12MC0681KBA
AVX CorporationAVX Corporation
NB12MC0681KBA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NB12MC0681KBA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka THERMISTOR NTC 680OHM 3910K 0805
Podatkovni listi: NB12MC0681KBA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NB12MC0681KBA
Številka dela NB12MC0681KBA Proizvajalec AVX Corporation
Opis THERMISTOR NTC 680OHM 3910K 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4385 pcs Podatkovni list NB12MC0681KBA.pdf
Serija NB12 Odpornost na Ohms @ 25 ° C 680
Toleranca odpornosti ±10% Moč - maks 120mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Dolžina - vodilna žica -
B25 / 85 3910K B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 -
B0 / 50 - B Vrednost Toleranca ±3%