NC20MC0331JBA
AVX CorporationAVX Corporation
NC20MC0331JBA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NC20MC0331JBA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka THERMISTOR NTC 330OHM 3910K 1206
Podatkovni listi: NC20MC0331JBA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NC20MC0331JBA
Številka dela NC20MC0331JBA Proizvajalec AVX Corporation
Opis THERMISTOR NTC 330OHM 3910K 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 198749 pcs Podatkovni list NC20MC0331JBA.pdf
Serija NC20 Odpornost na Ohms @ 25 ° C 330
Toleranca odpornosti ±5% Moč - maks 240mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 27 Weeks
Dolžina - vodilna žica - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis NTC Thermistor 330 1206 (3216 Metric) B25 / 85 3910K
B25 / 75 - B25 / 50 -
B25 / 100 - B0 / 50 -
B Vrednost Toleranca ±3%