NF08AA0330MHB
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NF08AA0330MHB
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka ICL 33 OHM 20% 1.5A 8MM
Podatkovni listi: NF08AA0330MHB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije NF08AA0330MHB
Številka dela NF08AA0330MHB Proizvajalec AVX Corporation
Opis ICL 33 OHM 20% 1.5A 8MM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5829 pcs Podatkovni list NF08AA0330MHB.pdf
Toleranca ±20% Serija NF08
R @ Current 970 mOhms R 25 ° C 33 Ohms
Pakiranje Bulk Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Premer 0.315" (8mm) natančen opis Inrush Current Limiter 33 Ohms ±20% 1.5A 0.315" (8mm)
Tok - stabilno stanje Max 1.5A Odobritve -