NF10AA0250M--
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NF10AA0250M--
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka ICL 25 OHM 20% 2A 9.9MM
Podatkovni listi: NF10AA0250M--.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije NF10AA0250M--
Številka dela NF10AA0250M-- Proizvajalec AVX Corporation
Opis ICL 25 OHM 20% 2A 9.9MM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5302 pcs Podatkovni list NF10AA0250M--.pdf
Toleranca ±20% Serija NF10
R @ Current 690 mOhms R 25 ° C 25 Ohms
Pakiranje Bulk Druga imena NF10AA0250M-
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.300" (7.62mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Premer 0.39" (9.9mm)
natančen opis Inrush Current Limiter 25 Ohms ±20% 2A 0.39" (9.9mm) Tok - stabilno stanje Max 2A
Odobritve -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
NF10AA0500M--
NF10AA0500M--
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: ICL 50 OHM 20% 1.6A 9.9MM
Na zalogi: 4036 pcs
Prenesi: NF10AA0500M--.pdf
RFQ
NF10AA0250MHB
NF10AA0250MHB
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: ICL 25 OHM 20% 1.7A 9.9MM