NF10AA0800M--
pregled izdelka
Številka dela: NF10AA0800M--
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka ICL 80 OHM 20% 1.3A 9.9MM
Podatkovni listi: NF10AA0800M--.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije NF10AA0800M--
Številka dela NF10AA0800M-- Proizvajalec AVX Corporation
Opis ICL 80 OHM 20% 1.3A 9.9MM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5937 pcs Podatkovni list NF10AA0800M--.pdf
Toleranca ±20% Serija NF10
R @ Current 1.6 Ohms R 25 ° C 80 Ohms
Pakiranje Bulk Druga imena NF10AA0800M-
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.300" (7.62mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Premer 0.39" (9.9mm)
natančen opis Inrush Current Limiter 80 Ohms ±20% 1.3A 0.39" (9.9mm) Tok - stabilno stanje Max 1.3A