NF15AA0200M--
pregled izdelka
Številka dela: NF15AA0200M--
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka ICL 20 OHM 20% 3.1A 15MM
Podatkovni listi: NF15AA0200M--.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije NF15AA0200M--
Številka dela NF15AA0200M-- Proizvajalec AVX Corporation
Opis ICL 20 OHM 20% 3.1A 15MM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5753 pcs Podatkovni list NF15AA0200M--.pdf
Toleranca ±20% Serija NF15
R @ Current 430 mOhms R 25 ° C 20 Ohms
Pakiranje Bulk Druga imena NF15AA0200M-
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.300" (7.62mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Premer 0.59" (15mm)
natančen opis Inrush Current Limiter 20 Ohms ±20% 3.1A 0.59" (15mm) Tok - stabilno stanje Max 3.1A