NF15AA0809M--
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NF15AA0809M--
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka ICL 8 OHM 20% 4.2A 15MM
Podatkovni listi: NF15AA0809M--.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije NF15AA0809M--
Številka dela NF15AA0809M-- Proizvajalec AVX Corporation
Opis ICL 8 OHM 20% 4.2A 15MM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4920 pcs Podatkovni list NF15AA0809M--.pdf
Toleranca ±20% Serija NF15
R @ Current 240 mOhms R 25 ° C 8 Ohms
Pakiranje Bulk Druga imena NF15AA0809M-
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.300" (7.62mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Premer 0.59" (15mm)
natančen opis Inrush Current Limiter 8 Ohms ±20% 4.2A 0.59" (15mm) Tok - stabilno stanje Max 4.2A