NJ28MA0302F--
AVX CorporationAVX Corporation
NJ28MA0302F-- Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NJ28MA0302F--
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka THERMISTOR NTC 3KOHM 3960K DISC
Podatkovni listi: NJ28MA0302F--.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NJ28MA0302F--
Številka dela NJ28MA0302F-- Proizvajalec AVX Corporation
Opis THERMISTOR NTC 3KOHM 3960K DISC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 108630 pcs Podatkovni list NJ28MA0302F--.pdf
Serija NJ28 Odpornost na Ohms @ 25 ° C 3k
Toleranca odpornosti ±1% Moč - maks 16mW
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc, 2.8mm Dia x 2.8mm W
Druga imena NJ28MA0302F- delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks Dolžina - vodilna žica 1.38" (35.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis NTC Thermistor 3k Disc, 2.8mm Dia x 2.8mm W
B25 / 85 3960K B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 -
B0 / 50 - B Vrednost Toleranca ±0.5%