NOJD107M010RWJ
AVX CorporationAVX Corporation
NOJD107M010RWJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NOJD107M010RWJ
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP NIOB OXIDE 100UF 10V 2917
Podatkovni listi: NOJD107M010RWJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NOJD107M010RWJ
Številka dela NOJD107M010RWJ Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP NIOB OXIDE 100UF 10V 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 73586 pcs Podatkovni list NOJD107M010RWJ.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 2917 (7343 Metric) Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija OxiCap® NOJ Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) Druga imena 478-8865-1
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Koda proizvajalca D Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm) Lastnosti Low ESR
ESR (upornost ekvivalentne serije) 400 mOhms Faktor razpadanja 12%
natančen opis 100µF Niobium Oxide Capacitor 10V 2917 (7343 Metric) 400 mOhms Tok - puščanje 20µA
Zmogljivost 100µF