NOME337M006R0023
AVX CorporationAVX Corporation
NOME337M006R0023 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NOME337M006R0023
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP NIOB OXI 330UF 20% 6.3V 2917
Podatkovni listi: NOME337M006R0023.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NOME337M006R0023
Številka dela NOME337M006R0023 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP NIOB OXI 330UF 20% 6.3V 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 26331 pcs Podatkovni list NOME337M006R0023.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 2917 (7343 Metric) Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija OxiCap® NOM Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Koda proizvajalca E
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.169" (4.30mm)
Lastnosti Low ESR Multi-anode ESR (upornost ekvivalentne serije) 23 mOhms
Faktor razpadanja 6% natančen opis 330µF Niobium Oxide Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 23 mOhms
Tok - puščanje 39.6µA Zmogljivost 330µF