NOSC227M001R0125
AVX CorporationAVX Corporation
NOSC227M001R0125 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NOSC227M001R0125
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP NIOB OXI 220UF 20% 1.8V 2312
Podatkovni listi: NOSC227M001R0125.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NOSC227M001R0125
Številka dela NOSC227M001R0125 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP NIOB OXI 220UF 20% 1.8V 2312 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 74291 pcs Podatkovni list NOSC227M001R0125.pdf
Napetost - ocenjena 1.8V Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 2312 (6032 Metric) Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija OxiCap® NOS Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2312 (6032 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Koda proizvajalca C
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm)
Lastnosti Low ESR ESR (upornost ekvivalentne serije) 125 mOhms
Faktor razpadanja 8% natančen opis 220µF Niobium Oxide Capacitor 1.8V 2312 (6032 Metric) 125 mOhms
Tok - puščanje 8µA Zmogljivost 220µF