NOSD227M004R0040
AVX CorporationAVX Corporation
NOSD227M004R0040 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NOSD227M004R0040
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP NIOB OXIDE 220UF 20% 4V 2917
Podatkovni listi: NOSD227M004R0040.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NOSD227M004R0040
Številka dela NOSD227M004R0040 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP NIOB OXIDE 220UF 20% 4V 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32941 pcs Podatkovni list NOSD227M004R0040.pdf
Napetost - ocenjena 4V Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 2917 (7343 Metric) Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija OxiCap® NOS Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Koda proizvajalca D
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm)
Lastnosti Low ESR ESR (upornost ekvivalentne serije) 40 mOhms
Faktor razpadanja 6% natančen opis 220µF Niobium Oxide Capacitor 4V 2917 (7343 Metric) 40 mOhms
Tok - puščanje 17.6µA Zmogljivost 220µF