NOSD477M002R0055
AVX CorporationAVX Corporation
NOSD477M002R0055 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NOSD477M002R0055
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP NIOB OXI 470UF 20% 2.5V 2917
Podatkovni listi: NOSD477M002R0055.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NOSD477M002R0055
Številka dela NOSD477M002R0055 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP NIOB OXI 470UF 20% 2.5V 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 49069 pcs Podatkovni list NOSD477M002R0055.pdf
Napetost - ocenjena 2.5V Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 2917 (7343 Metric) Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija OxiCap® NOS Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Koda proizvajalca D
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm)
Lastnosti Low ESR ESR (upornost ekvivalentne serije) 55 mOhms
Faktor razpadanja 10% natančen opis 470µF Niobium Oxide Capacitor 2.5V 2917 (7343 Metric) 55 mOhms
Tok - puščanje 23.5µA Zmogljivost 470µF