NOSV477M006S0075
AVX CorporationAVX Corporation
NOSV477M006S0075 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NOSV477M006S0075
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP NIOB OXI 470UF 20% 6.3V 2924
Podatkovni listi: NOSV477M006S0075.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NOSV477M006S0075
Številka dela NOSV477M006S0075 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP NIOB OXI 470UF 20% 6.3V 2924 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 29721 pcs Podatkovni list NOSV477M006S0075.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 2924 (7361 Metric) Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm)
Serija OxiCap® NOS Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2924 (7361 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Koda proizvajalca V
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.148" (3.75mm)
Lastnosti Low ESR ESR (upornost ekvivalentne serije) 75 mOhms
Faktor razpadanja 12% natančen opis 470µF Niobium Oxide Capacitor 6.3V 2924 (7361 Metric) 75 mOhms
Tok - puščanje 56.4µA Zmogljivost 470µF