NOSY337M001R0100
AVX CorporationAVX Corporation
NOSY337M001R0100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NOSY337M001R0100
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP NIOB OXI 330UF 20% 1.8V 2917
Podatkovni listi: NOSY337M001R0100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NOSY337M001R0100
Številka dela NOSY337M001R0100 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP NIOB OXI 330UF 20% 1.8V 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 55084 pcs Podatkovni list NOSY337M001R0100.pdf
Napetost - ocenjena 1.8V Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 2917 (7343 Metric) Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija OxiCap® NOS Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) Druga imena 478-3221-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Koda proizvajalca Y Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) Lastnosti Low ESR
ESR (upornost ekvivalentne serije) 100 mOhms Faktor razpadanja 8%
natančen opis 330µF Niobium Oxide Capacitor 1.8V 2917 (7343 Metric) 100 mOhms Tok - puščanje 11.9µA
Zmogljivost 330µF