RNA4A8E510JT
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNA4A8E510JT
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka RES ARRAY 8 RES 51 OHM 1608
Podatkovni listi: RNA4A8E510JT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RNA4A8E510JT
Številka dela RNA4A8E510JT Proizvajalec AVX Corporation
Opis RES ARRAY 8 RES 51 OHM 1608 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5242 pcs Podatkovni list RNA4A8E510JT.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja 1608 Velikost / dimenzija 0.157" L x 0.083" W (4.00mm x 2.10mm)
Serija RNA4A, Kyocera Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 51
Moč na element 62.5mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1608, Concave, Long Side Terminals delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 8 Število zatičev 10
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm)
natančen opis 51 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array 1608, Concave, Long Side Terminals Vrsta tokokroga Bussed