SA051C561KAA
AVX CorporationAVX Corporation
SA051C561KAA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SA051C561KAA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 560PF 100V X7R AXIAL
Podatkovni listi: SA051C561KAA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
7500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SA051C561KAA
Številka dela SA051C561KAA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 560PF 100V X7R AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 781888 pcs Podatkovni list SA051C561KAA.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.091" Dia x 0.118" L (2.30mm x 3.00mm) Serija SpinGuard® SA
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 560pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Axial Zmogljivost 560pF