SA052A470JAC
AVX CorporationAVX Corporation
SA052A470JAC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SA052A470JAC
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 47PF 200V C0G/NP0 AXIAL
Podatkovni listi: SA052A470JAC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije SA052A470JAC
Številka dela SA052A470JAC Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 47PF 200V C0G/NP0 AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4737 pcs Podatkovni list SA052A470JAC.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.091" Dia x 0.118" L (2.30mm x 3.00mm) Serija SpinGuard® SA
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 47pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial
Zmogljivost 47pF Aplikacije General Purpose