SA055E104MARC7
AVX CorporationAVX Corporation
SA055E104MARC7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SA055E104MARC7
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.1UF 50V Z5U AXIAL
Podatkovni listi: SA055E104MARC7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SA055E104MARC7
Številka dela SA055E104MARC7 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.1UF 50V Z5U AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1118140 pcs Podatkovni list SA055E104MARC7.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Z5U
Velikost / dimenzija 0.091" Dia x 0.118" L (2.30mm x 3.00mm) Serija SpinGuard® SA
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura 10°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 0.1µF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U Axial Zmogljivost 0.1µF