SA101A821JAN
AVX CorporationAVX Corporation
SA101A821JAN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SA101A821JAN
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 820PF 100V NP0 AXIAL
Podatkovni listi: SA101A821JAN.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije SA101A821JAN
Številka dela SA101A821JAN Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 820PF 100V NP0 AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4791 pcs Podatkovni list SA101A821JAN.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm) Serija SpinGuard® SA
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 820pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial
Zmogljivost 820pF Aplikacije General Purpose