SA101C103JAR
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SA101C103JAR
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 10000PF 100V X7R AXIAL
Podatkovni listi: SA101C103JAR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
7500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SA101C103JAR
Številka dela SA101C103JAR Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 10000PF 100V X7R AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 418821 pcs Podatkovni list SA101C103JAR.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca 10000pF
Debelina (maks.) X7R Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm) Serija SpinGuard® SA
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Ocene - Polarizacija Axial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca SA101C103JAR
Vodilni stil - Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak Straight
Razširjen opis 10000pF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R Axial ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Opis CAP CER 10000PF 100V X7R AXIAL