SA101C392JAA
AVX CorporationAVX Corporation
SA101C392JAA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SA101C392JAA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 3900PF 100V X7R AXIAL
Podatkovni listi: SA101C392JAA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije SA101C392JAA
Številka dela SA101C392JAA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 3900PF 100V X7R AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 6045 pcs Podatkovni list SA101C392JAA.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm) Serija SpinGuard® SA
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 3900pF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R Axial
Zmogljivost 3900pF Aplikacije General Purpose