SA102A150KAR
AVX CorporationAVX Corporation
SA102A150KAR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SA102A150KAR
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 15PF 200V NP0 AXIAL
Podatkovni listi: SA102A150KAR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
7500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SA102A150KAR
Številka dela SA102A150KAR Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 15PF 200V NP0 AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 522324 pcs Podatkovni list SA102A150KAR.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm) Serija SpinGuard® SA
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 15pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial Zmogljivost 15pF