SA102A270JAC
AVX CorporationAVX Corporation
SA102A270JAC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SA102A270JAC
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 27PF 200V NP0 AXIAL
Podatkovni listi: SA102A270JAC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SA102A270JAC
Številka dela SA102A270JAC Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 27PF 200V NP0 AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 495527 pcs Podatkovni list SA102A270JAC.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm) Serija SpinGuard® SA
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 27pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial Zmogljivost 27pF