SA102A620JAA
AVX CorporationAVX Corporation
SA102A620JAA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SA102A620JAA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 62PF 200V NP0 AXIAL
Podatkovni listi: SA102A620JAA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije SA102A620JAA
Številka dela SA102A620JAA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 62PF 200V NP0 AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5202 pcs Podatkovni list SA102A620JAA.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm) Serija SpinGuard® SA
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 62pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial
Zmogljivost 62pF Aplikacije General Purpose