SA102C471MAR
AVX CorporationAVX Corporation
SA102C471MAR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SA102C471MAR
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 470PF 200V X7R AXIAL
Podatkovni listi: SA102C471MAR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
7500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SA102C471MAR
Številka dela SA102C471MAR Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 470PF 200V X7R AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 648222 pcs Podatkovni list SA102C471MAR.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm) Serija SpinGuard® SA
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 470pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R Axial Zmogljivost 470pF