SA105A102KAC
AVX CorporationAVX Corporation
SA105A102KAC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SA105A102KAC
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 1000PF 50V NP0 AXIAL
Podatkovni listi: SA105A102KAC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije SA105A102KAC
Številka dela SA105A102KAC Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 1000PF 50V NP0 AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4813 pcs Podatkovni list SA105A102KAC.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm) Serija SpinGuard® SA
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 1000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial
Zmogljivost 1000pF Aplikacije General Purpose