SA201A102JAA
AVX CorporationAVX Corporation
SA201A102JAA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SA201A102JAA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 1000PF 100V NP0 AXIAL
Podatkovni listi: SA201A102JAA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SA201A102JAA
Številka dela SA201A102JAA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 1000PF 100V NP0 AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 420999 pcs Podatkovni list SA201A102JAA.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.100" Dia x 0.260" L (2.54mm x 6.60mm) Serija SpinGuard® SA
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 1000pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial Zmogljivost 1000pF