SA201E473MAA
AVX CorporationAVX Corporation
SA201E473MAA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SA201E473MAA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.047UF 100V Z5U AXIAL
Podatkovni listi: SA201E473MAA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SA201E473MAA
Številka dela SA201E473MAA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.047UF 100V Z5U AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 576391 pcs Podatkovni list SA201E473MAA.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Z5U
Velikost / dimenzija 0.100" Dia x 0.260" L (2.54mm x 6.60mm) Serija SpinGuard® SA
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura 10°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 0.047µF ±20% 100V Ceramic Capacitor Z5U Axial Zmogljivost 0.047µF