SA301A222JAC
AVX CorporationAVX Corporation
SA301A222JAC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SA301A222JAC
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 2200PF 100V NP0 AXIAL
Podatkovni listi: SA301A222JAC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije SA301A222JAC
Številka dela SA301A222JAC Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 2200PF 100V NP0 AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4566 pcs Podatkovni list SA301A222JAC.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.150" Dia x 0.290" L (3.81mm x 7.37mm) Serija SpinGuard® SA
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 2200pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial
Zmogljivost 2200pF Aplikacije General Purpose