SA301A272JAA
AVX CorporationAVX Corporation
SA301A272JAA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SA301A272JAA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 2700PF 100V NP0 AXIAL
Podatkovni listi: SA301A272JAA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SA301A272JAA
Številka dela SA301A272JAA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 2700PF 100V NP0 AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 269433 pcs Podatkovni list SA301A272JAA.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.150" Dia x 0.290" L (3.81mm x 7.37mm) Serija SpinGuard® SA
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 2700pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial Zmogljivost 2700pF