SA301C104JAA
AVX CorporationAVX Corporation
SA301C104JAA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SA301C104JAA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.1UF 100V X7R AXIAL
Podatkovni listi: SA301C104JAA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije SA301C104JAA
Številka dela SA301C104JAA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.1UF 100V X7R AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5733 pcs Podatkovni list SA301C104JAA.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.150" Dia x 0.290" L (3.81mm x 7.37mm) Serija SpinGuard® SA
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 0.1µF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R Axial
Zmogljivost 0.1µF Aplikacije General Purpose