SA301E224MAR
AVX CorporationAVX Corporation
SA301E224MAR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SA301E224MAR
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.22UF 100V Z5U AXIAL
Podatkovni listi: SA301E224MAR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SA301E224MAR
Številka dela SA301E224MAR Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.22UF 100V Z5U AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5920 pcs Podatkovni list SA301E224MAR.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Z5U
Velikost / dimenzija 0.150" Dia x 0.290" L (3.81mm x 7.37mm) Serija SpinGuard® SA
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura 10°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 0.22µF ±20% 100V Ceramic Capacitor Z5U Axial
Zmogljivost 0.22µF Aplikacije General Purpose