SA305A103FAR
AVX CorporationAVX Corporation
SA305A103FAR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SA305A103FAR
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 10000PF 50V NP0 AXIAL
Podatkovni listi: SA305A103FAR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SA305A103FAR
Številka dela SA305A103FAR Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 10000PF 50V NP0 AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5600 pcs Podatkovni list SA305A103FAR.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.150" Dia x 0.290" L (3.81mm x 7.37mm) Serija SpinGuard® SA
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 10000pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial
Zmogljivost 10000pF Aplikacije General Purpose