SA305C104KARC
AVX CorporationAVX Corporation
SA305C104KARC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SA305C104KARC
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.1UF 50V X7R AXIAL
Podatkovni listi: SA305C104KARC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SA305C104KARC
Številka dela SA305C104KARC Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.1UF 50V X7R AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 534481 pcs Podatkovni list SA305C104KARC.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.150" Dia x 0.290" L (3.81mm x 7.37mm) Serija SpinGuard® SA
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Axial Zmogljivost 0.1µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SA305C104MAA
SA305C104MAA
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 0.1UF 50V X7R AXIAL
Na zalogi: 293969 pcs
Prenesi: SA305C104MAA.pdf
RFQ
SA305C104KAR
SA305C104KAR
Proizvajalci: AVX Corporation