SA305C274KAR
AVX CorporationAVX Corporation
SA305C274KAR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SA305C274KAR
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.27UF 50V X7R AXIAL
Podatkovni listi: SA305C274KAR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SA305C274KAR
Številka dela SA305C274KAR Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.27UF 50V X7R AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 168910 pcs Podatkovni list SA305C274KAR.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.150" Dia x 0.290" L (3.81mm x 7.37mm) Serija SpinGuard® SA
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 0.27µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Axial Zmogljivost 0.27µF