SA305E334MAR
AVX CorporationAVX Corporation
SA305E334MAR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SA305E334MAR
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.33UF 50V Z5U AXIAL
Podatkovni listi: SA305E334MAR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SA305E334MAR
Številka dela SA305E334MAR Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.33UF 50V Z5U AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 247114 pcs Podatkovni list SA305E334MAR.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Z5U
Velikost / dimenzija 0.150" Dia x 0.290" L (3.81mm x 7.37mm) Serija SpinGuard® SA
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura 10°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Vodilni stil Straight
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 0.33µF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U Axial Zmogljivost 0.33µF