SQCAEM0R2BAJME
AVX CorporationAVX Corporation
SQCAEM0R2BAJME Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SQCAEM0R2BAJME
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.2PF 150V 0505
Podatkovni listi: SQCAEM0R2BAJME.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SQCAEM0R2BAJME
Številka dela SQCAEM0R2BAJME Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.2PF 150V 0505 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 83177 pcs Podatkovni list SQCAEM0R2BAJME.pdf
Napetost - ocenjena 150V Toleranca ±0.1pF
Debelina (maks.) 0.022" (0.57mm) Temperaturni koeficient M
Velikost / dimenzija 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Serija SQ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0505 (1313 Metric) Druga imena 478-2668-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Q, Low Loss, Ultra Low ESR natančen opis 0.2pF ±0.1pF 150V Ceramic Capacitor M 0505 (1313 Metric)
Zmogljivost 0.2pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SQCAEM0R1BAJME\500
SQCAEM0R1BAJME\500
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 0.1PF 150V 0505