SQCAEM0R7CATME
AVX CorporationAVX Corporation
SQCAEM0R7CATME Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SQCAEM0R7CATME
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.7PF 150V 0505
Podatkovni listi: SQCAEM0R7CATME.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SQCAEM0R7CATME
Številka dela SQCAEM0R7CATME Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.7PF 150V 0505 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4194 pcs Podatkovni list SQCAEM0R7CATME.pdf
Napetost - ocenjena 150V Toleranca ±0.25pF
Debelina (maks.) 0.022" (0.57mm) Temperaturni koeficient M
Velikost / dimenzija 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Serija SQ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0505 (1313 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Q, Low Loss, Ultra Low ESR natančen opis 0.7pF ±0.25pF 150V Ceramic Capacitor M 0505 (1313 Metric)
Zmogljivost 0.7pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency